Ve čtvrtek jsme dole u házenkářů a tak máme poslední možnost prohlédnout a připomenout si trasu 2. závodu MBT (Modřanský běžecký trojboj).

Protože někteří budou po středečním náročném Trailu Modřanskou roklí, pojmeme to volně a pak na základně pak dáme cvičení na koordinačním žebříku.

Kdo chce zkusit Komořany – Čihadlo (trasu lze podle potřeby zkrátit, https://behydokopcu.cz/zavody/#race7), neváhejte se přidat.

Ahoj,

Jirka.

12 BĚHÁ je projekt MČ Praha 12 a DDM Modřany, který vznikl v roce 2005. Každý týden se schází skupina běžců všech úrovní a běhá spod vedením zkušených trenérů v nádherném prostředí Modřanské rokle.

Praha 12 k běhání přímo vybízí, má totiž pro běhání příhodné podmínky – zejména členité terény. Již před lety se tu konal přespolní běh Modřanská rokle. Dnes ho sice na termínovce závodů nenajdete, ale štafetu převzali další. Čím více narůstá životní komfort, tím naléhavější je potřeba pohybu.  Zázemí poskytli házenkáři TJ Spartak Modřany. V době Covidu se oficiálně neběhalo, ale ti nejvytrvalejší pokračovali díky Ondrovi Pangrácovi dál.

12 BĚHÁ není jen skupina, která si každý čtvrtek odběhne trénink. Stejně důležitá je také vzájemná podpora a přátelství. Běžeckých lekcí a doprovodných sportovních aktivit se mohou zúčastnit všichni zájemci zdarma. Přijďte se podívat.

Běháme každý čtvrtek po celý rok od 18 do 20 h. Od dubna do října se scházíme střídavě:
sudé týdny začínáme v areálu TJ Tempo Praha, liché v areálu TJ Spartak Modřany.

Chcete-li se před první návštěvou ujistit o místu a čase, kontaktujte prosím Jiřího Kalistu: 604 972 334

Těšíme se na vás!

Knihy, podcasty a videa nejen o běhání 2. díl
Nestačí vám pouze běhat a rádi byste se o běhání i něco dozvěděli, přečetli si nebo poslechli? Přinášíme rozšířený seznam tipů na knihy, podcasty a videa. (Pokračování textu…)
Běžíme vstříc podzimu
Běhání končíme již za tmy a dny se budou dále zkracovat. A až se 29. 10. 2023 čas posune o hodinu dozadu, budeme za tmy i začínat. Zatím si však…

Běh je proložen posilovacími i protahovacími cviky

Lichý týden

areál TJ Spartak Modřany

Sudý týden

areál TJ Tempo Praha