17. ročník (2020)

1
závodníků ročníku

44 běžců

12 °C

Závod proběhl v náhradním termínu o měsíc později. Pandemie koronaviru změnila kde co. Nemohli jsme využít zázemí Britské školy. Vše se přesunulo na louku U liščích děr do stanů MČ Praha 12. Za chladného (12°C) a deštivého počasí se běželo jen na tratích 6 a 10 km. Absolutním vítězem na 6 km se stal Milan Souček ze Sokola Plavsko časem 28:54, druhá byla Katarína Třísková (29:54). Hlavní desítka měla dobré obsazení. Trojice Jan Flašar, Ondra Zadrobílek a Dan Noah získala velký náskok a zaběhla skvělé časy. Vyhrál Jan Flašar z SK Čtyři Dvory České Budějovice za 37:41, Ondra Zadrobílek (Adidas Runners Prague) měl 1 vteřinu ztrátu. Třetí doběhl Dan Noah (37:49). V ženách byla nejrychlejší Petra Kotlíková (43:18), druhá Zuzana Krchová (50:20) a třetí Tereza Svobodová (52:06, Spartak Praha 4). Počet běžců a běžkyň byl 55. Významnou část organizační práce zastaly děti pořadatelů a to i při přípravách v průběhu roku.

Fotografie

Výsledky

jméno + ročník Oddíl st. č. kategorie Abs. Pořadí Kat. Čas Ztráta Kat. Abs. trať pozn.
Flašar Jan, 1986SK Čtyři Dvory ČB92MUŽI A 20 - 34 LET110:37:410:00:000:00:0010 000 m
Zadrobílek Ondřej, 1986Adidas Runners Prague36MUŽI A 20 - 34 LET220:37:420:00:010:00:0110 000 m
Vaníček Jan, 1997STG Česká Lípa1MUŽI A 20 - 34 LET1030:42:350:04:540:04:5410 000 m
Losos Radek, 1986Etriatlon Team22MUŽI A 20 - 34 LET1140:42:470:05:060:05:0610 000 m
Štella Lukáš, 1989Praha72MUŽI A 20 - 34 LET1650:44:370:06:560:06:5610 000 m
Kovalovský Michal, 1998Běchovice23MUŽI A 20 - 34 LET1860:45:000:07:190:07:1910 000 m
Novák Daniel, 1987TJ Doksy87MUŽI A 20 - 34 LET2370:48:050:10:240:10:2410 000 m
Hanousek Jakub, 199174MUŽI A 20 - 34 LET2980:49:320:11:510:11:5110 000 m
Gregušiak Lubomír, 1992Petřiny6MUŽI A 20 - 34 LET3190:49:550:12:140:12:1410 000 m
Rytych Pavel, 1988Praha70MUŽI A 20 - 34 LET34100:50:400:12:590:12:5910 000 m
Javor Martin, 1990Praha67MUŽI A 20 - 34 LET39110:53:000:15:190:15:1910 000 m
Hazda Lukáš, 1989T.J. Sokol Písnice51MUŽI A 20 - 34 LET46121:02:360:24:550:24:5510 000 m
Noah Daniel, 198441MUŽI B 35 - 44 LET310:37:490:00:000:00:0810 000 m
Kudrna Zbyněk, 1980Enduraining11MUŽI B 35 - 44 LET420:39:080:01:190:01:2710 000 m
Dubec Jan, 1984Triexpert Milt racing80MUŽI B 35 - 44 LET530:40:500:03:010:03:0910 000 m
Pařík Ondřej, 198312MUŽI B 35 - 44 LET640:41:150:03:260:03:3410 000 m
Kudrna David, 1977TJ Slavoj Čáslav13MUŽI B 35 - 44 LET750:41:450:03:560:04:0410 000 m
Goncalves Ricardo, 1982Brandys n.Labem34MUŽI B 35 - 44 LET860:42:010:04:120:04:2010 000 m
Bartas Jan, 198356MUŽI B 35 - 44 LET970:42:060:04:170:04:2510 000 m
Šikola Pavel, 198566MUŽI B 35 - 44 LET1480:43:560:06:070:06:1510 000 m
Mach Štěpán, 1980Bohnice65MUŽI B 35 - 44 LET1790:44:500:07:010:07:0910 000 m
Hach Lukáš, 1984Štefko Running Team82MUŽI B 35 - 44 LET19100:45:310:07:420:07:5010 000 m
Teplý Ondřej, 1978Úvaly53MUŽI B 35 - 44 LET20110:46:060:08:170:08:2510 000 m
Eliáš Petr, 1985Praha 12 Komořany89MUŽI B 35 - 44 LET21120:46:290:08:400:08:4810 000 m
Obr Tomas, 1977Praha32MUŽI B 35 - 44 LET22130:47:210:09:320:09:4010 000 m
Hromádka Ondřej, 1980D527MUŽI B 35 - 44 LET24140:48:130:10:240:10:3210 000 m
Roman Martin, 1983Czechman57MUŽI B 35 - 44 LET26150:48:280:10:390:10:4710 000 m
Jiří Vít, 1979Tonda Sport Prušánky 30MUŽI B 35 - 44 LET27160:48:400:10:510:10:5910 000 m
Špak Michal, 1984Slabej Odvar83MUŽI B 35 - 44 LET28170:48:590:11:100:11:1810 000 m
Zítek Ondřej, 1982Adidas Runners Prague3MUŽI B 35 - 44 LET32180:49:590:12:100:12:1810 000 m
Juříček Tomáš, 198119MUŽI B 35 - 44 LET40190:53:090:15:200:15:2810 000 m
Holec Jakub, 1983Plogging Prague86MUŽI B 35 - 44 LET41200:53:490:16:000:16:0810 000 m
Svoboda Vojtěch, 1984Modřany91MUŽI B 35 - 44 LET42210:54:070:16:180:16:2610 000 m
Šára Pavel,AC Praha 189047MUŽI C 45 - 54 LET1210:43:050:00:000:05:2410 000 m
Klvaň Norbert, 1972Sokol Kolín/Libice n. Cid.9MUŽI C 45 - 54 LET1520:44:050:01:000:06:2410 000 m
Neuman Jiří, 197461MUŽI C 45 - 54 LET3530:51:340:08:290:13:5310 000 m
Jůzek Pavel, 1974Mníšek pod Brdy76MUŽI C 45 - 54 LET4340:55:280:12:230:17:4710 000 m
Mařík Michal, 1975Praha94MUŽI C 45 - 54 LET4751:04:100:21:050:26:2910 000 m
Krištofík Jiří, 1966bequem tempo64MUŽI C 45 - 54 LET4861:06:000:22:550:28:1910 000 m
Štastný Jaroslav, 1957MK Kladno16MUŽI D 55 - 64 LET2510:48:200:00:000:10:3910 000 m
Prchal Pavel, 1959GP Kolín15MUŽI D 55 - 64 LET3020:49:430:01:230:12:0210 000 m
Krchová Zuzana, 199077ŽENY A 20 - 34 LET3310:50:200:00:000:12:3910 000 m
Svobodová Tereza, 1999Spartak Praha 479ŽENY A 20 - 34 LET3620:52:060:01:460:14:2510 000 m
Roubalová Markéta, 199431ŽENY A 20 - 34 LET3730:52:230:02:030:14:4210 000 m
Sobotová Martina, 19882ŽENY A 20 - 34 LET4440:56:520:06:320:19:1110 000 m
Klímová Tereza, 1994Šampioni81ŽENY A 20 - 34 LET4550:59:440:09:240:22:0310 000 m
Kotliková Petra, 198233ŽENY B 35 - 44 LET1310:43:180:00:000:05:3710 000 m
Teplá Jana, 1979ŠSK Újezd n. Lesy / TTT52ŽENY B 35 - 44 LET3820:52:330:09:150:14:5210 000 m
Tylšová Alena, 2002Praha 12402JUNIORKY 18 - 19 LET310:31:210:01:270:02:276 000 m
Třísková Katarína, 1971Praha405ŽENY C 45 - 54 LET210:29:540:00:000:01:006 000 m
Petrová Martina, 1968 403ŽENY C 45 - 54 LET520:33:230:03:290:04:296 000 m
Kalistová Jarmila, 1971Praha 12406ŽENY C 45 - 54 LET630:39:040:09:100:10:106 000 m
Souček Milan, 1953Sokol Plavsko401MUŽI E 65 - 74 LET110:28:540:00:000:00:006 000 m
Blohon Miroslav, 1953Adidas Runners Prague404MUŽI E 65 - 74 LET420:33:080:04:140:04:146 000 m
Zalužanský Petr, 1970Kutná hora408MUŽI E 65 - 74 LET730:45:000:16:060:16:066 000 m
Černá Eliška, 2007Praha 12702ŽÁKYNĚ 11 - 13 LET110:02:280:00:000:00:00530 m
Uhlířová Karolína, 2007Praha 4701ŽÁKYNĚ 11 - 13 LET220:02:280:00:060:00:06530 m
Brucknerová Anna, 2009Praha 12703ŽÁKYNĚ 11 - 13 LET330:02:540:00:320:00:32530 m
Nováková Monika, 2011Praha 121DĚVČATA 8-10 LET210:01:060:00:000:00:06280 m
Triebová Ema, 2011Praha 125DĚVČATA 8-10 LET320:01:100:00:040:00:10280 m
Robenková Agáta, 2010Praha 1211DĚVČATA 8-10 LET430:01:120:00:060:00:12280 m
Hronová Viktorka, 2011Praha 123DĚVČATA 8-10 LET640:01:140:00:080:00:14280 m
Jedličková Verča, 2010Praha 1214DĚVČATA 8-10 LET850:01:240:00:180:00:24280 m
Kumpová Leona, 2010Praha 126DĚVČATA 8-10 LET960:00:250:00:190:00:25280 m
Hidalgo Eva, 2011Praha 42DĚVČATA 8-10 LET1070:00:260:00:200:00:26280 m
Jedličková Vanesa, 2010Praha 1213DĚVČATA 8-10 LET1280:00:380:00:320:00:38280 m
Gočiová Niki, 2010Praha 412DĚVČATA 8-10 LET1390:00:390:00:330:00:39280 m
Tesařík Filip, 2011Praha 129KLUCI 8-10 LET110:01:000:00:000:00:00280 m
Jančík Tobiáš, 2012Praha 128KLUCI 8-10 LET520:01:130:00:130:00:13280 m
Kopernický Jakub, 2010Praha 410KLUCI 8-10 LET730:01:190:00:190:00:19280 m
Rokos Lukáš, 2011Praha 1215KLUCI 8-10 LET1140:01:330:00:330:00:33280 m
Vácha Alex, 2010Kladno4KLUCI 8-10 LET280 m
Kumpová Thea, 2013Praha 12431BENJAMÍNKY 5-7 LET110:00:290:00:000:00:00100 m
Cibíková Denisa, 2013Praha 12424BENJAMÍNKY 5-7 LET110:00:290:00:000:00:00100 m
Kopernická Johanka, 2013Praha 4425BENJAMÍNKY 5-7 LET330:00:290:00:000:00:00100 m
Uhlířová Kamilka, 2011Praha 4416BENJAMÍNKY 5-7 LET740:00:320:00:030:00:03100 m
Prokopová Sofie, 2014Milešov406BENJAMÍNKY 5-7 LET850:00:330:00:040:00:04100 m
Jančíková Viola, 2015Praha 12417BENJAMÍNKY 5-7 LET1160:00:340:00:050:00:05100 m
Cibíková Veronika, 2013Praha 12423BENJAMÍNKY 5-7 LET1370:00:350:00:060:00:06100 m
Strohwasser Sofie, 2014Praha 5409BENJAMÍNKY 5-7 LET1480:00:360:00:070:00:07100 m
Humeňanská Ema, 2014Praha 4415BENJAMÍNKY 5-7 LET1790:00:390:00:100:00:10100 m
Telváková Vanesa, 2014Praha 4401BENJAMÍNKY 5-7 LET18100:00:400:00:110:00:11100 m
Pátková Anetka, 2014Praha 12402BENJAMÍNKY 5-7 LET18100:00:400:00:110:00:11100 m
Ejchová Karolína, 2015Praha 15411BENJAMÍNKY 5-7 LET20120:00:430:00:140:00:14100 m
Klubalová Kája, 2014Praha 12412BENJAMÍNKY 5-7 LET24130:00:450:00:160:00:16100 m
Tichý Jakub, 2013Praha 12403BENJAMÍNCI 5-7 LET410:00:300:00:000:00:01100 m
Jančík David, 2013Praha 12419BENJAMÍNCI 5-7 LET520:00:310:00:010:00:02100 m
Svoboda Matěj, 2013Praha 11420BENJAMÍNCI 5-7 LET520:00:310:00:010:00:02100 m
Novák David, 2014Praha 6426BENJAMÍNCI 5-7 LET840:00:330:00:030:00:04100 m
Hron Filip, 2015Praha 12410BENJAMÍNCI 5-7 LET1050:00:330:00:030:00:04100 m
Lang Šimon, 2013Praha 4405BENJAMÍNCI 5-7 LET1160:00:340:00:040:00:05100 m
Svoboda Ondřej, 2015Praha 11421BENJAMÍNCI 5-7 LET1470:00:360:00:060:00:07100 m
Reinbergr Davídek, 2015Praha 12418BENJAMÍNCI 5-7 LET1680:00:370:00:070:00:08100 m
Tichý Matěj, 2015Praha 12409BENJAMÍNCI 5-7 LET2090:00:430:00:130:00:14100 m
Žalman Adam, 2015Praha 12414BENJAMÍNCI 5-7 LET22100:00:440:00:140:00:15100 m
Vartlík Antonín, 2015408BENJAMÍNCI 5-7 LET22100:00:440:00:140:00:15100 m
Kurlaková Sofie, 2016Praha 12600DĚTI DO 4 LET50 m
Garivahcová Eliška, 2016Praha 12601DĚTI DO 4 LET50 m
Šulc Adam, 2016Praha 12602DĚTI DO 4 LET50 m
Rechberger Lukáš, 2019Praha 12603DĚTI DO 4 LET50 m
Rokos David, 2016Praha 12604DĚTI DO 4 LET50 m
Brožek Radim, 2017Praha 12605DĚTI DO 4 LET50 m