20. ročník / 2023

1
závodníků v jubilejním ročníku

71 běžců

16,3 °C  /  polojasno

Přípravy 20. ročníku byly náročné. Vznikal Modřanský běžecký trojboj, jehož součástí je kromě našeho běhu Modřany Ravine Run také Běh Modřanskou roklí a Běh Sokola ModřanyModřanský kolotoč, kde proběhlo i závěrečné vyhlášení. Abyste byli zařazeni do celkového hodnoceni poháru, stačilo se zúčastnit alespoň dvou závodů.

Běžci a běžkyně měli výjimečnou příležitost poznat zdejší členité tratě v opačném směru, s prudkými technickými seběhy. Nejlépe se s tím vypořádal Štěpán Kuriš z ASK Slavia Praha. Jako jediný dal desítku pod 40 minut (39:25). Za ním doběhl Tomáš Mach (42:21) a třetí byl David Duchoň (44:48), který v celkovém hodnocení přeskočil kategorii mužů B. V ženách běžela nejrychleji Anežka Kopecká, rovněž z ASK Slavia Praha (46:23). Tereza Svobodová ze Spartaku Praha 4 skončila druhá s časem 50:59. Celkové třetí místo patří Natálii Onduskové z Lužan pri Topli (51:35).

Další změnou bylo zavedení dvou nových kategorií pro ty, kteří se chtějí vydat na lehčí šestikilometrovou trať místo obtížné desítky. Zde vyhrál Martin Pohanka z Brna (27:42), druhý doběhl Zdeněk Bufka z AC Česká Lípa (29:48), třetí místo získal Jiří Zbytovský (Bonbon, 31:57). Mezi ženami na šestce bylo celkové pořadí následující: Eva Vojáčková (34:04, Praha 12), Karla Mališová (35:01, SABZO) a Alena Flieglová (37:49, SABZO).
Dětí se zúčastnilo 46.

Počasí nám přálo, 16,3 °C, vítr 3 m/s a vlhkost 60 %. Celková účast byla 120 závodníků (49 běžkyň a 71 běžců).

Fotografie

Výsledky

jméno + ročníkOddílst. č.kategorieAbs.Kat.ČasKat.Abs.traťpozn.
Kuriš Štěpán, 1998ASK Slavia Praha34MUŽI A 20 - 39 LET110:39:250:00:000:00:00 10 000 m
Mach Tomáš, 1992Ztělesněné zlo43MUŽI A 20 - 39 LET220:42:210:02:560:02:56 10 000 m
Eliáš Petr, 1985Praha 12 - Komořany1MUŽI A 20 - 39 LET530:46:060:06:410:06:41 10 000 m
Širl Jan, 1988Praha49MUŽI A 20 - 39 LET840:47:080:07:430:07:43 10 000 m
Svoboda Vojtěch, 1984Bonbon57MUŽI A 20 - 39 LET1250:48:500:09:250:09:25 10 000 m
Hanousek Jakub, 1991Braník36MUŽI A 20 - 39 LET2060:56:400:17:150:17:15 10 000 m
Knoflíček Tomáš, 1992Knoflíčci - Praha1244MUŽI A 20 - 39 LET2570:59:220:19:570:19:57 10 000 m
Bondar Aleksandr, 1984Praha18MUŽI A 20 - 39 LET2981:00:450:21:200:21:20 10 000 m
Pangrác Ondřej, 1976Matfyz Praha14MUŽI B 40 - 49 LET410:45:420:00:000:06:17 10 000 m
Barcal Richard, 1981Dos Amingos33MUŽI B 40 - 49 LET620:46:180:00:360:06:53 10 000 m
Pražák Adam, 1978Praha 313MUŽI B 40 - 49 LET930:47:330:01:510:08:08 10 000 m
Štěpánek František, 1974Chobotix54MUŽI B 40 - 49 LET1040:48:220:02:400:08:57 10 000 m
Neuman Jiří, 1974Kamenný Přívoz19MUŽI B 40 - 49 LET1150:48:430:03:010:09:18 10 000 m
Urban Lukáš, 198024MUŽI B 40 - 49 LET1360:49:290:03:470:10:04 10 000 m
Roman Martin, 1983Tested on Humans22MUŽI B 40 - 49 LET1670:52:320:06:500:13:07 10 000 m
Vít Jiří, 1979Praha17MUŽI B 40 - 49 LET1980:53:480:08:060:14:23 10 000 m
Brabec Jan, 1982Hlinsko8MUŽI B 40 - 49 LET2891:00:010:14:190:20:36 10 000 m
Vojtěch Aleš, 198256MUŽI B 40 - 49 LET30101:01:200:15:380:21:55 10 000 m
Hrubec Michal, 1978Praha 455MUŽI B 40 - 49 LET32111:01:470:16:050:22:22 10 000 m
Jareš Martin, 1975Praha41MUŽI B 40 - 49 LET44121:07:140:21:320:27:49 10 000 m
Riehs David, 197451MUŽI B 40 - 49 LET46131:10:080:24:260:30:43 10 000 m
Duchoň David, 1971Praha - Újezd15MUŽI C 50 - 59 LET310:44:480:00:000:05:23 10 000 m
Segeth Josef, 1971Praha 416MUŽI C 50 - 59 LET2420:59:140:14:260:19:49 10 000 m
Pohanka Pavel, 1973Brno9MUŽI C 50 - 59 LET3131:01:260:16:380:22:01 10 000 m
Chutňák Ján, 1971Nižná12MUŽI C 50 - 59 LET3941:02:590:18:110:23:34 10 000 m
Sedláček Jaroslav, 1968OK Roztoky38MUŽI C 50 - 59 LET4051:03:220:18:340:23:57 10 000 m
Kučera Tomáš, 1970Praha27MUŽI C 50 - 59 LET4161:03:510:19:030:24:26 10 000 m
Mráček Milan, 1972Praha2MUŽI C 50 - 59 LET4271:03:540:19:060:24:29 10 000 m
Krištofík Jiří, 1966Bequem tempo40MUŽI C 50 - 59 LET4581:09:120:24:240:29:47 10 000 m
Štros Ota, 1965Bonbon Praha29MUŽI C 50 - 59 LET4891:15:180:30:300:35:53 10 000 m
Kopecká Anežka, 1997ASK Slavia Praha32ŽENY A 20 - 39 LET710:46:230:00:000:06:58 10 000 m
Svobodová Tereza, 1999Spartak Praha 452ŽENY A 20 - 39 LET1420:50:590:04:360:11:34 10 000 m
Ondusková Natália, 1997Lužany pri Topli35ŽENY A 20 - 39 LET1530:51:350:05:120:12:10 10 000 m
Štrosová Aneta, 2003Bonbon Praha30ŽENY A 20 - 39 LET1840:53:310:07:080:14:06 10 000 m
Skopalová Klára, 1995Ztělesněné zlo46ŽENY A 20 - 39 LET2150:57:060:10:430:17:41 10 000 m
Skálová Mirka, 1984Praha 1259ŽENY A 20 - 39 LET2260:58:040:11:410:18:39 10 000 m
Mudrayová Terezie, 198648ŽENY A 20 - 39 LET2370:58:430:12:200:19:18 10 000 m
Herren Barbora, 1986Kome klub60ŽENY A 20 - 39 LET2680:59:490:13:260:20:24 10 000 m
Michalová Tereza, 1985Praha47ŽENY A 20 - 39 LET4791:11:280:25:050:32:03 10 000 m
Vlčková Iveta, 1983SK Babice31ŽENY B 40 - 49 LET1710:52:560:00:000:13:31 10 000 m
Vojtěchovská Anna, 1979FC Tempo10ŽENY B 40 - 49 LET3421:02:140:09:180:22:49 10 000 m
Augustová Tereza, 1983Modřany58ŽENY B 40 - 49 LET3531:02:220:09:260:22:57 10 000 m
Slavatová Pavlína, 1982FC Tempo23ŽENY B 40 - 49 LET3641:02:230:09:270:22:58 10 000 m
Čáslavská Denisa, 1979Stodůlky3ŽENY B 40 - 49 LET3751:02:360:09:400:23:11 10 000 m
Šmejkalová Táňa, 1979Bonbon Praha53ŽENY B 40 - 49 LET3861:02:400:09:440:23:15 10 000 m
Sedláčková Petra, 1970OK Roztoky39ŽENY C 50 - 59 LET2710:59:510:00:000:20:26 10 000 m
Trnková Štěpánka, 1973SABZO20ŽENY C 50 - 59 LET3321:02:050:02:140:22:40 10 000 m
Štrosová Alice, 1970Bonbon Praha28ŽENY C 50 - 59 LET4331:05:310:05:400:26:06 10 000 m
Truhlářová Elena, 1965Sokol Kobylisy5ŽENY C 50 - 59 LET4941:18:550:19:040:39:30 10 000 m
Pražák Alex, 2007Praha431DOROSTENCI 16 - 17 LET1910:38:340:00:000:10:52 6 100 m
Mališová Karla, 1962SABZO413ŽENY D 60 - 69 LET1210:35:010:00:000:07:19 6 100 m
Flieglová Alena, 1962SABZO419ŽENY D 60 - 69 LET1720:37:490:02:480:10:07 6 100 m
Bufka Zdeněk, 1957AC Česká Lípa408MUŽI D 60 - 69 LET210:29:480:00:000:02:06 6 100 m
Zbytovský Jiří, 1962Bonbon414MUŽI D 60 - 69 LET320:31:570:02:090:04:15 6 100 m
Holub Jaroslav, 1962Liga Stop424MUŽI D 60 - 69 LET630:33:180:03:300:05:36 6 100 m
Roubík František, 1956Čerčany415MUŽI D 60 - 69 LET940:33:310:03:430:05:49 6 100 m
Schovánek Milan, 1962Krč les416MUŽI D 60 - 69 LET1350:35:210:05:330:07:39 6 100 m
Čižinský Jaromír, 1955SABZO Praha418MUŽI D 60 - 69 LET1560:36:260:06:380:08:44 6 100 m
Turek Miroslav, 1957CKKV Praha429MUŽI D 60 - 69 LET1670:37:440:07:560:10:02 6 100 m
Novák Pavel, 1953SABZO4211410:36:000:00:000:08:18
Sládek Jiří, 195012 běhá - Praha4342520:44:340:08:340:16:52
Vojáčková Eva, 1986Praha 12405ŽENY 20 - 59 LET1010:34:040:00:000:06:22 6 100 m
Durdová Miroslava, 1973Praha 3426ŽENY 20 - 59 LET2020:39:030:04:590:11:21 6 100 m
Pražáková Pavla, 1976Praha435ŽENY 20 - 59 LET2330:43:060:09:020:15:24 6 100 m
van der Horst Fulajtárová Juliána, 1986Praha 12 - Modřany404ŽENY 20 - 59 LET2440:44:330:10:290:16:51 6 100 m
Štybrová Kateřina, 1974Praha420ŽENY 20 - 59 LET2650:44:510:10:470:17:09 6 100 m
Pohanka Martin, 2002Brno423MUŽI 20 - 59 LET110:27:420:00:000:00:00 6 100 m
Šmíd Antonín, 2001Praha427MUŽI 20 - 59 LET420:32:530:05:110:05:11 6 100 m
van Kervel Arthur J., 1982Praha433MUŽI 20 - 59 LET530:33:170:05:350:05:35 6 100 m
Holub Pavel, 1964BERIWDK425MUŽI 20 - 59 LET740:33:230:05:410:05:41 6 100 m
Švec Ondřej, 1985Praha 12428MUŽI 20 - 59 LET850:33:260:05:440:05:44 6 100 m
Záruba Petr, 1980Praha402MUŽI 20 - 59 LET1160:34:500:07:080:07:08 6 100 m
Dafčík Jaroslav, 1988Tvrdošín432MUŽI 20 - 59 LET1870:37:550:10:130:10:13 6 100 m
Ševčík David, 1977Praha 4406MUŽI 20 - 59 LET2180:39:470:12:050:12:05 6 100 m
Charvát Josef, 1976BKČS436MUŽI 20 - 59 LET2290:42:400:14:580:14:58 6 100 m
Trnka David, 2010AtHos437ŽÁCI MLADŠÍ 12 - 13 LET210:08:440:00:000:00:12 2 000 m
Soukupová Anna, 2008ŠSK Újezd nad Lesy743ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET110:08:320:00:000:00:00 2 000 m
Uhrová Barbora, 2008ŠSK Újezd nad Lesy750ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET320:08:460:00:140:00:14 2 000 m
Michlová Linda, 2008ŠSK Újezd nad Lesy736ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET430:08:570:00:250:00:25 2 000 m
Zelená Viktorie, 2009ŠSK Újezd nad Lesy735ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET540:10:290:01:570:01:57 2 000 m
Kozlovskij Alexander, 2013Praha21KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET410:04:210:00:000:00:48 1 000 m
Kučera Lukáš, 2013Praha26KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET520:04:390:00:180:01:06 1 000 m
Kučera Martin, 2013Praha25KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET630:04:400:00:190:01:07 1 000 m
Pražák Ivan, 2012Praha11KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET840:04:540:00:330:01:21 1 000 m
Mašková Barbora, 2013Praha 10 Zadarmo403DĚVČATA STARŠÍ 10 - 11 LET710:04:440:00:000:01:11 1 000 m
Klimešová Julie, 2011PSK Olymp Praha617ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET110:03:330:00:000:00:00 1 000 m
Kozlovskij Anna, 2010ŠSK Újezd nad Lesy619ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET220:03:330:00:000:00:00 1 000 m
Duchoňová Kateřina, 2011ŠSK Újezd nad Lesy616ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET330:03:530:00:200:00:20 1 000 m
Lamačová Julie, 2009618ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET940:03:460:00:130:00:13 1 000 m
Frankovičová Klára, 200937ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET1050:04:230:00:500:00:50 1 000 m
Brabcová Johana, 2015Praha 12 Kamýk614DĚVČATA MLADŠÍ 8 - 9 LET410:03:210:00:000:01:04 640 m
Klimeš Adam, 2014PSK Olymp Praha710KLUCI MLADŠÍ 8 - 9 LET110:02:170:00:000:00:00 640 m
Záruba Martin, 2014Praha701KLUCI MLADŠÍ 8 - 9 LET220:02:390:00:220:00:22 640 m
Pražák Erik, 2014Praha709KLUCI MLADŠÍ 8 - 9 LET330:03:060:00:490:00:49 640 m
Hertlová Adéla, 2018Jesenice613BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET110:01:140:00:000:00:00 320 m
Kounovská Eva, 2016615BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET920:01:210:00:070:00:07 320 m
Rysková Anna, 2016Praha607BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET1030:01:260:00:120:00:12 320 m
Vojáčková Nela, 2017Praha 12611BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET1140:01:270:00:130:00:13 320 m
Savko Isabella, 2017Modřany609BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET1250:01:290:00:150:00:15 320 m
van der Horst Sára, 2017Praha 12610BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET2060:02:520:01:380:01:38 320 m
Brabec Jonáš, 2017MS v Benákách P11707BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET210:01:150:00:000:00:01 320 m
Duchoň Jakub, 2016Praha 9706BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET320:01:160:00:010:00:02 320 m
Odvárko Vincent, 2016Praha 4703BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET430:01:170:00:020:00:03 320 m
Mašek Štěpán, 2017Praha 10702BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET540:01:200:00:050:00:06 320 m
Brabec Eduard, 2016Praha 12 Kamýk705BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET650:01:200:00:050:00:06 320 m
Tlamsa Matyáš, 2017SC Tempo708BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET760:01:200:00:050:00:06 320 m
Chutnák Tomáš, 2014Slovensko704BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET870:01:200:00:050:00:06 320 m
Pavelka Richard, 2017Praha 12603BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET1580:01:390:00:240:00:25 320 m
Odvárková Antonie, 2018Praha 4409BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1310:01:310:00:000:00:00 320 m
Hertlová Lucie, 2018Praha Jesenice417BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1420:01:330:00:020:00:02 320 m
Prucková Viktorie, 2018Praha 9410BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1530:01:390:00:080:00:08 320 m
Zárubová Klára, 2018Praha401BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1740:01:420:00:110:00:11 320 m
Bartasová Jindřiška, 2019Praha 12411BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1950:02:180:00:470:00:47 320 m
Richtr Adam, 2018Praha 126BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET1810:01:490:00:000:00:18 320 m

Propozice a výsledky