19. ročník (2022)

1
účastníků

40 běžců

10,1 °C, déšť

Ve dvou předchozích ročnících jsme se museli vypořádat s protikovidovými opatřeními a až letos jsme se mohli konečně vrátit k obvyklému pořádání závodu. Odolnost pořadatelů i závodníků (hlavně těch, kteří startovali později) otestoval vydatný déšť, teplota 10,1 °C už byla příznivější. Tradičně nejvíce běžců a běžkyň se přihlásilo na desítku. Z vedoucí dvojice Daniel Kupidlovský a Ondřej Váchal byl v cíli dříve Daniel o 16″ za 41:38 minut. Rozhodlo se až v závěrečném výběhu po skále. Třetí místo získal Martin Straka časem 43:59. Nejrychlejší žena na této trati Markéta Baráková z Jílového (50:41) zvítězila s náskokem 1:16 minut před druhou Terezou Svobodovou (51:57, Spartak Praha 4) a 4:36 minut před třetí Markétou Novotnou (55:17). Absolutní vítěz na šestikilometrové trati Vojtěch Svoboda zaběhl čas 27:07, druhý Ivan Minčev 30:21 a třetí Franta Roubík 33:36. Ženám, které běžely šestku, utekla Iva Milesová (29:40, PSK Olymp Praha). Druhé a třetí místo si rozdělili Martina Matejová (34:11) a Jarmila Kalistová (36:28), obě z Dvanácka běhá. Zataženo a deštivo neodradilo od účasti 41 dětí. Na dobré náladě pohybem vyplněného dopoledne jim to neubralo, spíše naopak. Celková účast byla 85 závodníků (40 běžkyň a 45 běžců).

Fotografie

Výsledky

jméno + ročník Oddíl st. č. kategorie Abs. Pořadí Kat. Čas Ztráta Kat. Abs. trať pozn.
Váchal Ondřej, 1994Mílaři Domažlice36MUŽI A 20 - 34 LET210:41:540:00:000:00:16 10 000 m
Drinka Daniel, 1994Gladiátor CZ37MUŽI A 20 - 34 LET620:46:210:04:270:04:43 10 000 m
Sobota Tomáš, 1992Hustá Pěna FC/Praha35MUŽI A 20 - 34 LET1430:52:380:10:440:11:00 10 000 m
Voldřich Jakub, 1993Nezařazený, Praha 434MUŽI A 20 - 34 LET1540:53:060:11:120:11:28 10 000 m
Jonáš Jakub, 1994Bez týmu43MUŽI A 20 - 34 LET1850:55:310:13:370:13:53 10 000 m
Hanousek Jakub, 1991Braník33MUŽI A 20 - 34 LET1960:55:380:13:440:14:00 10 000 m
Straka Martin, 1985Praha 439MUŽI B 35 - 44 LET310:43:590:00:000:02:21 10 000 m
Eliáš Petr, 1985Praha 12 - Komořany3MUŽI B 35 - 44 LET520:45:110:01:120:03:33 10 000 m
Roman Martin, 1983Dynafit26MUŽI B 35 - 44 LET730:49:270:05:280:07:49 10 000 m
Petrányi Radoslav, 1986Za dobrú kondíciu14MUŽI B 35 - 44 LET1040:51:230:07:240:09:45 10 000 m
Stárek Michal, 1982Praha32MUŽI B 35 - 44 LET1150:51:340:07:350:09:56 10 000 m
Hach Lukáš, 1984Štefko Running Team1MUŽI B 35 - 44 LET1360:52:170:08:180:10:39 10 000 m
Brabec Jan, 1982Hlinsko10MUŽI B 35 - 44 LET2170:56:210:12:220:14:43 10 000 m
Zitta Václav, 1981Jesenice21MUŽI B 35 - 44 LET2680:58:500:14:510:17:12 10 000 m
Kupidlovský Daniel, 1976Praha17MUŽI C 45 - 54 LET110:41:380:00:000:00:00 10 000 m
Duchoň David, 1971Praha Újezd18MUŽI C 45 - 54 LET420:44:590:03:210:03:21 10 000 m
Neuman Jiří, 1974Kamenný Přívoz30MUŽI C 45 - 54 LET830:50:190:08:410:08:41 10 000 m
Kubík Jiří, 1977Černolice40MUŽI C 45 - 54 LET1640:54:310:12:530:12:53 10 000 m
Segetlh Josef, 1971SK Střela20MUŽI C 45 - 54 LET2250:56:480:15:100:15:10 10 000 m
Svoboda Martin, 1977Kačerov28MUŽI C 45 - 54 LET2360:57:130:15:350:15:35 10 000 m
Zbytovský Jiří, 1962Bonbon23MUŽI D 55 - 64 LET2010:55:480:00:000:14:10 10 000 m
Novák Jiří, 1961Praha16MUŽI D 55 - 64 LET2821:01:000:05:120:19:22 10 000 m
Krištofík Jiří, 1966bequem tempo27MUŽI D 55 - 64 LET3031:06:360:10:480:24:58 10 000 m
Štros Ota, 1965Bonbon13MUŽI D 55 - 64 LET3141:12:320:16:440:30:54 10 000 m
Baráková Markéta, 1994Jílové19ŽENY A 20 - 34 LET910:50:410:00:000:09:03 10 000 m
Svobodová Tereza, 1999Spartak Praha 424ŽENY A 20 - 34 LET1220:51:570:01:160:10:19 10 000 m
Novotná Markéta, 1985 38ŽENY B 35 - 44 LET1710:55:170:00:000:13:39 10 000 m
Herren Barbora, 1986Klub25ŽENY B 35 - 44 LET2420:57:220:02:050:15:44 10 000 m
Čáslavská Denisa, 1979Stodůlky1ŽENY B 35 - 44 LET2530:58:210:03:040:16:43 10 000 m
Bartošová Lenka, 1978Praha 12 Kamýk31ŽENY B 35 - 44 LET2740:59:080:03:510:17:30 10 000 m
Skálová Mirka, 1984Dvanáctka běhá42ŽENY B 35 - 44 LET2951:06:040:10:470:24:26 10 000 m
Jakubíková Lucie, 1983Jesenice22ŽENY B 35 - 44 LET3161:12:320:17:150:30:54 10 000 m
Michalová Tereza, 1975Praha29ŽENY B 35 - 44 LET3371:20:540:25:370:39:16 10 000 m
Svoboda Vojtěch, 2005 408DOROSTENCI 16 - 17 LET110:27:070:00:000:00:00 6 100 m
Milesová Iva, 1977PSK Olymp Praha404ŽENY C 45 - 54 LET210:29:400:00:000:02:33 6 100 m
Matejová Martina, 197312 běhá409ŽENY C 45 - 54 LET520:34:110:04:310:07:04 6 100 m
Kalistová Jarmila, 197112 běhá414ŽENY C 45 - 54 LET730:36:280:06:480:09:21 6 100 m
Štrosová Alice, 1970Bonbon410ŽENY C 45 - 54 LET840:36:350:06:550:09:28 6 100 m
Bařtipánová Ivana, 1974Bonbon413ŽENY C 45 - 54 LET950:38:410:09:010:11:34 6 100 m
Minčev Ivan, 1957 415MUŽI E 65 - 74 LET310:30:210:00:000:03:14 6 100 m
Roubík František, 1956Čerčany406MUŽI E 65 - 74 LET420:33:360:03:150:06:29 6 100 m
Turek Miroslav, 1957CKKV Praha412MUŽI E 65 - 74 LET630:36:240:06:030:09:17 6 100 m
Hlava Milan, 1955Praha 12411MUŽI E 65 - 74 LET1040:43:320:13:110:16:25 6 100 m
Mandík Michal, 2010Atletika Jižní Město416ŽÁCI MLADŠÍ 12 - 13 LET210:08:010:00:000:00:17 2 000 m
Mandíková Daniela, 2007Atletika Jižní Město713ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET110:07:440:00:000:00:00 2 000 m
Soukupová Anna, 2008ŠSK Újezd nad Lesy715ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET320:09:090:01:250:01:25 2 000 m
Ten Donkelaar Magdalena, 2008ŠSK Újezd nad Lesy716ŽÁKYNĚ STARŠÍ 14 - 15 LET430:10:100:02:260:02:26 2 000 m
Holub Matyáš, 2011Praha 615KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET710:04:100:00:000:00:36 1 000 m
Mlejnský Antonín, 2011Atletika Jižní Město12KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET820:04:140:00:040:00:40 1 000 m
Láska Marek, 2012Praha9KLUCI STARŠÍ 10 - 11 LET1330:04:550:00:450:01:21 1 000 m
Slobodová Gabriela, 2012Bluehill sisters714DĚVČATA STARŠÍ 10 - 11 LET510:04:040:00:000:00:30 1 000 m
Sedláčková Kateřina, 2012 602DĚVČATA STARŠÍ 10 - 11 LET1120:04:230:00:190:00:49 1 000 m
Doležalová Aneta, 2012Praha711DĚVČATA STARŠÍ 10 - 11 LET1230:04:240:00:200:00:50 1 000 m
Novotná Devita Madey, 2009Atletika Jižní Město617ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET110:03:340:00:000:00:00 1 000 m
Houdková Adéla, 2010ASK Dipoli616ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET220:03:370:00:030:00:03 1 000 m
Zmrzlá Elin, 2010Atletika Jižní Město612ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET330:03:460:00:120:00:12 1 000 m
Grabovská Veronika, 2010Atletika Jižní Město611ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET440:03:510:00:170:00:17 1 000 m
Slobodová Kamila, 2010Kagama613ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET650:04:060:00:320:00:32 1 000 m
Frankovičova Klara, 2009Praha615ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET960:04:160:00:420:00:42 1 000 m
Kojecká Edita, 2010Kagama614ŽÁKYNĚ MLADŠÍ 12 - 13 LET1070:04:220:00:480:00:48 1 000 m
Grabmüllerová Adéla, 2014Ježci402DĚVČATA MLADŠÍ 8 LET1360:01:370:00:220:00:22 320 m
Savko Isabella, 2017Praha403BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1410:01:390:00:000:00:15 320 m
Rysková Anna, 2017Praha401BENJAMÍNKY MLADŠÍ 5 LET1520:01:400:00:010:00:16 320 m
Brabec Jonáš, 2017 6BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET710:01:240:00:000:00:00 320 m
Grabmüller Jakub, 2017Praha2BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET1120:01:340:00:100:00:10 320 m
Štajner Jan, 2017Praha5BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET1130:01:340:00:100:00:10 320 m
Večeř David, 2017Večeřík405BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET1640:02:040:00:400:00:40 320 m
Halatka Daniel, 2017BRK Dadáček/Praha8BENJAMÍNCI MLADŠÍ 5 LET1750:02:250:01:010:01:01 320 m
Medková Klára, 2015plavecká škola Lachmánek604BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET110:01:150:00:000:00:00 320 m
Lásková Barbora, 2015Praha606BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET320:01:210:00:060:00:06 320 m
Havlíčková Eliška, 2015Praha605BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET530:01:230:00:080:00:08 320 m
Hanyšová Rachel, 2016 603BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET840:01:260:00:110:00:11 320 m
Brabcová Johana, 2015Praha 12 Kamýk607BENJAMÍNKY STARŠÍ 6 - 7 LET1050:01:290:00:140:00:14 320 m
Sedláček Jakub, 2015 710BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET210:01:200:00:000:00:05 320 m
Bruštík Jindřich, 2015 709BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET420:01:220:00:020:00:07 320 m
Večeř Daniel, 2015Večeřík707BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET530:01:230:00:030:00:08 320 m
Brabec Eduard, 2016Praha 12 Kamýk708BENJAMÍNCI STARŠÍ 6 - 7 LET940:01:280:00:080:00:13 320 m
Richtr Adam, 2018MŠ Srdíčko Praha602DĚTI 4 ROKY
Bartasová Jindra, 2019703NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m
Šalanda Matěj, 2019Praha 12705NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m
Chloupková Alžběta, 2019Bětka702NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m
Medek Martin, 2019Praha 12706NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m
Ryska Matyáš, 2019Praha701NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m
Bartasová Josef, 2019704NEJMLADŠÍ DĚTI DO 3 LET 50 m